OK POOL CZ s.r.o.
OK POOL CZ s.r.o.
Rostislavova 23
140 00 Praha 4
Čerpadla

BAZÉNOVÉ ROLETY STARLINE

Rolety Starline jsou vyráběny dle požadavků zákazníka. Jejich konstrukce je navržena tak, aby otevírání a zavírání bylo jednoduché, tiché, pouhým stlačením vypínače.

Lamely jsou vyráběny z pevného PVC nebo z vysoce kvalitního polykarbonátu. Lamely Starline jsou certifikovány TÜV a jsou to první lamely na světe, které tuto certifikaci obdržely. Zakončení lamel je vyráběno ve stejné barvě a je svařováno ultrazvukem k zajištění vodotěsnosti.

Výrobce Starline Pools and Equipment je dodavatelem zakrytí bazénů více než 25 let. Rolety jsou sestaveny z lamel z pevného PVC nebo polykarbonátu, které plavou na vodní hladině. Při otevírání a zavírání rolety se lamely automaticky navíjí na nerezovou hřídel. Lze ji také instalovat na dně bazénu v šachtě, kde je roleta umístěna.

Dodává se několik typů motorů, pro všechny je řídící mechanismus stejný. Je možné integrovat motor a řídící mechanismus do hřídele rolety. Navíjecí mechanismus je chráněn termo – plastickým povlakem, vyvinutý speciálně pro rolety Starline.

Díky mnoha možnostem instalací rolet – na povrchu bazénu, se závěsným panelem – pevným, nebo otvíravím, je vhodný pro všechny typy bazénů. Je jedno jestli se jedná o bazény ze sklolaminátu, nebo betonové, obložené nebo fóliové. Zakrytí Starline je ideálním řešením pro ochranu bazénové vody a zajištění bezpečného okolí bazénu.